Lista produktów według marki Scarpa

Marka SCARPA to synonim świetnej jakości, innowacyjności i mieszanki tradycji z nowoczesnością, która doprowadzi nas na każdy szczyt.

Historia marki SCARPA zawsze była ściśle związana i „sprzężona” z czasownikami takimi jak „chodzić”, „biegać” i „wspinać się” i wszystkie one zaprowadziły ją tak daleko, jak obiecuje ich definicja.

Wszystko zaczyna się od poznania ludzkich potrzeb, ponieważ znalezienie rozwiązań bez zrozumienia problemów jest niemożliwe.

Zrozumienie tego, czego szukają ludzie, jest pierwszym krokiem do zrozumienia sposobu myślenia i wartości firmy SCARPA®, zobowiązania, które firma zachowuje od 1938 roku.

To firma, która wie, jak wsłuchiwać się w potrzeby każdego sportowca, każdego pasjonata, a nawet początkującego, który dopiero zaczyna odkrywać nową pasję.

Żaden cel nie jest zbyt daleko, żadna ściana nie jest zbyt trudna, a żaden bieg za długi.

Rozwiązania były, są i znowu będą różne, ale zawsze niosą ze sobą kluczowe punkty, które pozwalają firmie SCARPA zachować swój charakter: zapewnienie całkowitego komfortu, ciągłej poprawy wydajności i maksymalnej trwałości produktu.

Jest 55 produktów.

Pokazuje 1 do 15 z 55 pozycji.