• -10%
  • 10%

Bukłak SOURCE Ultimate Hydration System (UHS)

Podana cena jest najniższą w ciągu ostatnich 30 dni.
251,99 zł
226,79 zł 10%
Brutto
Podana cena jest najniższą w ciągu ostatnich 30 dni.
Czas dostawy 1 - 2 dni
Pojemność
Ilość

Bukłak SOURCE Ultimate Hydration System wiąże ze sobą najbardziej cenione triki i technologie, które na przestrzeni lat doświadczeń opracował firma SOURCE by stworzyć najbardziej trwały i funkcjonalny system nawadniający. Ten bukłak przykuje uwagę każdego fana biegania, rowerów czy trekkingu na naszej planecie.

Zestaw UHS zawiera:

Sakwa na wodę Widepac™ 2L / 3L

Najbardziej innowacyjny, inteligentny i udany projekt - sakwa na wodę Widepac sprawia, że ​​napełnianie, czyszczenie i opróżnianie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. A w dodatku jest w 100% szczelna.

Zawór Helix ™

Zawór zgryzany SOURCE o dużym przepływie - nie kapie ani nie przecieka. Delikatny nacisk na silikonowy ustnik otwiera zawór. Na czas transportu zamykany poprzez obrócenie zaworu. Wyposażony w osłonę przed zabrudzeniem. Łatwy system rozbierania na części ułatwia czyszczenie ustnika.

Dirt Shield ™

Skuteczna osłona zaworu, która zapewnia ochronę i czystość, gdy nie jest używany.

Rurka QMT

Rurka z dwoma adapterami do szybkozłączek, po jednym z każdej strony.

UTA - Uniwersalny adapter do rurki

Rewolucyjne rozwiązanie do uzupełniania systemu nawadniania w ruchu. Zbiornik jest napełniany bezpośrednio przez rurkę do picia, co eliminuje konieczność wyjmowania bukłaka z tyłu w celu ponownego napełnienia.

Magnetic Clip

Magnetyczny klips pozwalający na przymocowanie rurki do szelki od plecaka. Dzięki magnesowi odpinanie i zapinanie rurki jest proste i intuicyjne.

Weave Covered Tube

Pokryta mocnym splotem rurka do bukłaków marki SOURCE. Odporna na promieniowanie UV, niewrażliwa na załamania i tarcie.

Technologie:

  • Zamknięcie Widepac  - Oryginalne, przyjazne dla użytkownika zamknięcie przesuwne Widepac ™ otwiera się szeroko, umożliwiając łatwe napełnianie, czyszczenie i opróżnianie. Kompletnie szczelne.
  • System Taste-Free ™ - Nasza koekstrudowana folia PE nie pozostawia żadnego posmaku, nawet z czasem.
  • Technologia GrungeGuard™ - technologia GrungeGuard ™ hamuje rozwój bakterii w zbiorniku i rurce do picia przez cały okres eksploatacji bukłaka. Wykorzystuje środek przeciwdrobnoustrojowy zatwierdzony przez FDA i EPA.
  • Technologia Glass-Like™ - Film SOURCE Glass-Like ™ jest o 2000% gładszy niż standardowe filmy TPU, różnica między szkłem jest niezauważalna . Ta wielowarstwowa folia polietylenowa zapobiega gromadzeniu się biofilmu, dzięki czemu system jest samoczyszczący.

PPJEMNOŚCI: 2 lub 3 litry

7297210852724
Specyficzne odniesienia
ean13
7297210852724
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Bukłak SOURCE Ultimate...

251,99 zł 226,79 zł