Bukłak SOURCE Widepac LP Low Profile

161,00 zł
Brutto , Czas dostawy 0 - 4 dni
Pojemność
Ilość

Nowy niskoprofilowany system nawadniania Widepac LP ​​od firmy SOURCE pasuje do większości plecaków i zachowuje swój niski profil bez względu na stan napełnienia. Przegroda na środku zbiornika zachowuje niski profil przy każdym poziomie wody.

Dzięki niskoprofilowemu kształtowi woda jest również bardziej równomiernie rozprowadzana na plecach niż w przypadku standardowego bukłaka Widepac, zwiększając komfort i optymalizując przestrzeń do przechowywania i rozkład obciążenia plecaka.

Niskoprofilowa wersja Widepac ma wszystkie zalety SOURCE Hydration, zapewniając system nawadniania wymagający niewielkiej konserwacji, który nie nadaje posmaku plastiku do wody. Osłona zaworu Dirt Shield jest dołączona dla Twojej wygody.

Zamknięcie Widepac  - Oryginalne, przyjazne dla użytkownika zamknięcie przesuwne Widepac ™ otwiera się szeroko, umożliwiając łatwe napełnianie, czyszczenie i opróżnianie. Kompletnie szczelne.

System Taste-Free ™ - Nasza koekstrudowana folia PE nie pozostawia żadnego posmaku, nawet z czasem.

Technologia GrungeGuard™ - technologia GrungeGuard ™ hamuje rozwój bakterii w zbiorniku i rurce do picia przez cały okres eksploatacji bukłaka. Wykorzystuje środek przeciwdrobnoustrojowy zatwierdzony przez FDA i EPA.

Technologia Glass-Like™ - Film SOURCE Glass-Like ™ jest o 2000% gładszy niż standardowe filmy TPU, różnica między szkłem jest niezauważalna . Ta wielowarstwowa folia polietylenowa zapobiega gromadzeniu się biofilmu, dzięki czemu system jest samoczyszczący.

SOURCE Quick Connect - pozwala na szybki i łatwe podłączenie rurki oraz akcesoriów (filtr, lejek napełniający)

Zawór Helix ™ - Zawór zgryzany  SOURCE o dużym przepływie - nie kapie ani nie przecieka. Delikatny nacisk na silikonowy ustnik otwiera zawór. Na czas transportu zamykany poprzez obrócenie zaworu. Łatwy system rozbierania na części ułatwia czyszczenie ustnika.

Dirt Shield ™ - pokrywa zaworu chroni go przed brudem, piaskiem, kurzem, błotem i innymi zanieczyszczeniami na drodze.

7297210215840
Specyficzne odniesienia
ean13
7297210215840
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Bukłak SOURCE Widepac LP...

161,00 zł