• -15%
  • 15%

Buty La Sportiva Aequilibrium ST GTX black/yellow

Podana cena jest najniższą w ciągu ostatnich 30 dni.
1 549,99 zł
1 317,49 zł 15%
Brutto
Podana cena jest najniższą w ciągu ostatnich 30 dni.
Czas dostawy 1 - 2 dni
Rozmiar
Ilość

Wysokogórskie buty La Sportiva Aequilibrium ST GTX będą doskonałym wyborem dla szukających lekkiego i precyzyjnego buta na via ferraty, przejścia przez lodowce i trekking w terenie mieszanym.

Buty wykonano z niezwykle lekkich i trwałych materiałów. Specjalna osłona zapobiegnie przedostawaniu się śniegu do wewnątrz. Dodatkowo możliwość wpięcia raków półautomatycznych sprawia, że La Sportiva Aequilibrium ST GTX są butami do zimowych zadań specjalnych.

Trudniejsze zejścia stają się łatwiejsze i bardziej komfortowe dzięki innowacyjnej konstrukcji pięty Double Heel™ - bardzo wyraźna geometria tylnego klina zwiększa efekt hamowania w dół i umożliwia płynniejsze toczenie, zmniejszając zmęczenie mięśni.

Przegub kierunkowy 3D Flex System Evo™ z ukształtowaną kostką i ochroną odporną na ścieranie, pozwala na lepszą kontrolę podparcia i doskonałą ruchomość stawu skokowego.

Trwałość i lekkość współistnieją w harmonii dzięki nowemu pakietowi podeszwy zewnętrznej/podeszwy środkowej z zewnętrzną konstrukcją powłoki Rubber Guard™ i wewnętrznym materiałem piankowym zapewniającym amortyzację i zwiększoną lekkość uzyskaną dzięki mniejszemu użyciu warstw gumy. Kształt jest ergonomiczny: otulający i precyzyjny z powłokami TPU zintegrowanymi w palcach i pięcie, aby wzmocnić cholewkę. 

Konstrukcja 3D Flex System Evo™ z ukształtowaną kostką i ochroną odporną na ścieranie, pozwala na lepszą kontrolę podparcia i doskonałą ruchomość stawu skokowego. 

Podeszwa z systemem Impact Brake System i bieżnikiem Vibram® SpringLug Tech zapewnia lepszą adaptację do twardych powierzchni skalnych.  

Membrana GORE-TEX® Performance Comfort Footwear zapewni niezbędną oddychalność i wodoodporność.

CHOLEWKA: Wodoodporny nylon 60.6 o wysokiej wytrzymałości ze strefami odpornymi na ścieranie "Honey Comb Guard"

WYŚCIÓŁKA: GORE-TEX Performance Comfort

WKŁADKA USZTYWNIAJĄCA: Crabon/nylon

ŚRÓD-PODESZWA: TPU i pianka PU

BIEŻNIK: Vibram® SpringLug Tech

Waga: 630 g (1 /2 pary)

8020647938117
Specyficzne odniesienia
ean13
8020647938117
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Buty La Sportiva...

1 549,99 zł 1 317,49 zł