• -25%
  • 25%

Buty LA SPORTIVA TX2 carbon maple

629,00 zł
471,75 zł 25%
Brutto , Czas dostawy 0 - 4 dni
Rozmiar
Ilość

Najlżejszy model z serii butów podejściowych Traverse X, dedykowany społeczności wspinaczkowej i każdemu kto wymaga od butów przyczepności, przewiewności, niskiej wagi i precyzji. Zaprojektowany na trasy o różnym nachyleniu i charakterze, sprawdza się świetnie podczas letnich wycieczek i technicznych podejść. Dzięki systemowi C2 Combo Cord ™ buty można łatwo i kompaktowo spakować i podczepić do uprzęży gdy dotrzemy już pod ścianę.

Każdy detal został zaprojektowany tak, aby zagwarantować lekkość, przyczepność, komfort i ochronę podczas  podejścia, a także umożliwić używanie buta w bardziej technicznym terenie górskim, aż do podstawy ściany. Charakterystyczna, "tkana"cholewka oprócz przewiewności zapewnia również niezbędną ochronę dzięki ochronnemu otokowi oraz gumie osłaniającej palce. Podeszwa Vibram MegaGrip przeznaczona do poruszania się w technicznym terenie tak podczas podejścia jak i powrotu znakomicie trzyma się podłożą i zapewnia niezbędną precyzję. System sznurowania wywodzący się z modelu wspinaczkowego Mythos reguluje napięcie i objętości wewnętrzną jednym prostym ruchem.

  • Charakterystyczna "tkana" cholewka nie posiada szwów lecz dzięki unikalnej konstrukcji udało się uzyskać różne poziomy elastyczności w newralgicznych miejscach buta
  • Ochronny otok oraz zabezpieczone gumą palce zapewniają niezbędną ochronę
  • Dzięki przewiewnej cholewce uzyskano znakomity komfort termiczny
  • Podeszwa Vibram MegaGrip gwarantuje znakomitą przyczepność i precyzję

CHOLEWKA: Tkany materiał o różnych poziomach elastyczności

OCHRONA: Otok z PU TechLite i gumowe zabezpieczenia palców

WKŁADKA: 4mm Ortholite Approach

ŚRÓD-PODESZWA: Amortyzująca, wtryskiwana pianka EVA

BIEŻNIK: Vibram Mega-Grip

WAGA: 560 g (rozmiar 42)

8020647940073
Specyficzne odniesienia
ean13
8020647940073

Może Ci się spodobać również

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Buty LA SPORTIVA TX2 carbon...

629,00 zł 471,75 zł