• -15%
  • 15%

Mata samopompująca SEA TO SUMMIT ULTRA LIGHT S.I.

419,90 zł
356,92 zł 15%
Brutto , Czas dostawy 0 - 4 dni
Rozmiar
Ilość

Mata samopompująca ULTRA LIGHT S.I. to połączenie technologii i materiałów zastosowane by zapewnić minimalną wagę i objętość bez poświęcania komfortu podczas wypraw w stylu LIGHT & FAST.

Opór cieplny na poziomie R-2,6 sprawia że mata ULTRA LIGHT S.I. jest idealnym kompanem podczas wypraw na lekko, wiosną, latem i wczesną jesienią.

Technologia Delta Core-V redukuje do 20% masy i objętości pianki poliuretanowej (PU) w macie samopompującej, zachowując jednocześnie komfort i izolację.
Unikalne podejście wykorzystuje wyrafinowane dane mapowania nacisku, aby stworzyć schemat dla naszego charakterystycznego, stopniowanego wzoru wypełnienia. Tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe ciepło i wsparcie dla obszarów kontaktu z ciałem - ramiona, biodra i stopy - otwory w wypełnieniu są mniejsze. W mniej krytycznych obszarach usunęliśmy więcej piany, aby zminimalizować wagę i wielkość opakowania. Technologia Delta Core-V jest stosowana w modelach Ultralight SI i Camp mat SI.

Unikalny zawór zwrotny ma znakomitą przepustowość, umożliwiając szybkie napełnianie i opróżnianie maty. Matę rozkładamy w dwóch etapach, najpierw otwieramy zawór całkowicie pozwalając piance na rozprężenie, a później zapinamy zawór zwrotny i przy pomocy 2-3 dmuchnięć pompujemy matę do żądanej twardości. Podczas składania maty postępujemy podobnie, otwieramy zawór całkowicie spuszczając najwyższe ciśnienie po czym montujemy zawór zwrotny w odwrotnej pozycji niż przy pompowaniu i wypychamy powietrze z maty. Dobrze zamontowany zawór zapobiega ponownemu zasysaniu powietrza przez matę. Po wszystkim pakujemy matę do załączonego pokrowca.

  • Technologia Delta™ Core-V™
  • Lekki, lecz trwały poliester 30D laminowany TPU (od wewnątrz)
  • Antypoślizgowy nadruk na podstawie maty pomaga utrzymać ją w miejscu, gdy nie można uniknąć biwakowania na pochyłym terenie
  • Wartość oporu cieplnego R-2.6
  • System Pillow Lock™ pozwala na pewne zamocowanie poduszek SEA TO SUMMIT na macie
  • Załączony pokrowiec i zestaw naprawczy

SPECYFIKACJA

GRUBOŚĆ: 25 mm

WARTOŚĆ R (opór cieplny): 2.6

WYMIARY I WAGA:

SMALL: 170 x 51 cm (ø11 x 24 cm), 520 g 

REGULAR - 183 x 51 cm (ø11 x 24 cm), 550 g

LARGE - 198 x 64 cm (ø11 x 27 CM), 720 g

MATERIAŁY: 100% Poliester z laminacją TPU; Zawór - 100% TPU; Izolacja: 100% pianka poliuretanowa; Pokrowiec: 100% Poliester

9327868066988
Specyficzne odniesienia
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Mata samopompująca SEA TO...

419,90 zł 356,92 zł