Nóż OPINEL SLIM LINE Beechwood No. 12

69,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 69,00 zł.
Czas dostawy 1 - 2 dni
Ilość

Wersja slim noży Opinel idealnie sprawdza się podczas przygotowywania posiłku na biwaku. Elastyczny i cienki, jest starannie ostrzony na diamentowym kole, aby uzyskać efekt ostry jak brzytwa.

Długość ostrza: 12 cm

W 1980 roku Joseph Opinel zaprojektował swój składany nóż kieszonkowy w Savoie (Alpy francuskie). Stworzył tym narzędzie solidne i funkcjonalne, jak również proste i piękne. Dziś ten nóż jest ikonicznym przedmiotem: natychmiast rozpoznawalnym, natychmiast użytecznym i uwielbianym przez pokolenia. Zaprojektowane, aby przetrwać próbę czasu, noże i narzędzia wykonane są z zaangażowaniem w kunszt i jakość by przedstawiać sobą najwyższy poziom Opinela.

Stal nierdzewna użyta w nożach Opinel to Sandvik 12C27. Odporna na działanie korozji dzięki dodatkowi chromu nie wymaga żadnej specjalnej konserwacji. Zawartość węgla na poziomie minimum 0,4% zapewnia znakomitej jakości ostrze tnące.

Buk jest najczęściej używanym drewnem do produkcji rękojeści noży Opinel. Pochodzący z Fracnji buk jest trwały i wdzięczny w obróbce. Posiada jednorodny wygląd ,a jasne kolory w których występuje mogą przybierać odcienie żółtego i różowego.

Zaprojektowany przez Marcela Opinela w 1955 r. pierścień bezpieczeństwa Virobloc jest montowany na wszystkich składanych nożach od numeru 06. Wycięty ze stali nierdzewnej I wykonany z dwóch element, jednego przytwierdzonego do szczytu rękojeści I drugiego przesuwającego się względem pierwszego. Dzięki niemu mamy możliwość bezpiecznego zablokowania ostrza tak w pozycji otwartej jak i zamkniętej.

OPINEL SLIM NO 12
Specyficzne odniesienia
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nóż OPINEL SLIM LINE...

69,00 zł