Sklep Turystyczny Everest powstał w 2015, głównym założeniem było stworzenie miejsca, które zapewni klientowi wybór najlepszych dostępnych na rynku produktów outdoorowych. Klient wchodząc do Everestu może być pewien, że każdą rzecz dostępną na półce sumiennie wybraliśmy i przetestowaliśmy. Nie uznajemy kompromisów. Lubimy nowinki techniczne i szanujemy sprawdzone rozwiązania. Powiedz nam gdzie jedziesz, a my dobierzemy sprzęt najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb. Poznaj nas!

Hubert - typ typowo outdoorowy, związany z branżą od ponad 17 lat, propagator życia poza-kanapowego. Biegi, kajaki i rower to jego chleb powszedni. Fan punk rocka i swojego Beagle'a.

Mariusz - osobnik typowo wyżynny, latem pochłania go trekking i wspinaczka, zimą - snowboard. Wielbiciel kawy, czekolady i dobrego piwa. Prywatnie mąż i tata dwóch księżniczek.

Piotrek - fan dwóch kółek i spontanicznych podróży, lubi odkrywać nowe lądy z ziemi i z powietrza, nie straszna mu deska, ani ta wodna, ani śnieżna. Zakochany w Japonii, nie tylko od strony kulinarnej.