Lista produktów według marki ASOLO

Włoska firma słynąca z niezawodnego obuwia górskiego.

Jako turysta lub trekker, obuwie to najważniejszy element wyposażenia. Ten wybór będzie miał kluczowe znaczenie dla przyjemności z uprawiania sportu, dlatego wybierz najlepsze buty do aktywności outdoorowych inspirowane butami wspinaczkowymi marki Asolo. Dostępna jest szeroka gama modelów butów trekkingowych Asolo, które zostały zaprojektowane w zależności od ukształtowania terenu. Jeśli chodzisz po nizinach, nie będziesz mieć takich samych potrzeb, jak podczas wędrówek po górach. Każdy rodzaj terenu ma swoje specyficzne cechy. Wybierz wysokie lub niskie buty trekkingowe Asolo.

Buty Asolo do technicznych podejść, via ferrat i górskich wędrówek

Jeśli jest jedno pytanie, które powinieneś sobie zadać przed wyborem obuwia, brzmi ono następująco: „jaki rodzaj wędrówki wybrałem?”. Chodzi o to, żeby dopasować swoje buty do terenu, długości wyprawy oraz ciężaru, jaki będziesz nosić na plecach. Do outdoorowych aktywności wybieraj tylko buty najlepszych marek, takich jak Asolo — czołowego producenta butów trekkingowych i górskich.

Czy chcesz zdobywać szczyty bardziej wymagającymi, bardziej stromymi szlakami? Wybierz buty turystyczne Asolo

Jeśli często chodzisz po górach, wybierz buty Asolo — inspirowane butami wspinaczkowymi. Czy wiesz, jaki jest cel noszenia takich butów? Obuwie Asolo zapewni Ci komfort i dobrą ochronę stóp przed trudnymi warunkami. Głównym celem butów turystycznych Asolo jest ochrona stóp przed siniakami i otarciami w nierównym terenie, amortyzacja podeszwy i zapewnienie dobrej przyczepności na nierównym, stromym, śliskim, mokrym i błotnistym terenie.

Buty trekkingowe Asolo — do technicznych podejść i górskich wędrówek via ferrat

Wyjeżdżasz na kilka dni lub kilka tygodni? Planujesz odkrywać nowe szlaki podczas tygodniowego trekkingu? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, będziesz potrzebować wytrzymałych butów Asolo, które nie zawiodą Cię przez cały pobyt – tym bardziej, jeśli wybierasz się na górskie wędrówki na kilka dni i nie możesz wziąć kilku par butów. W tym przypadku wybierz buty trekkingowe Asolo. Ich wytrzymałość pozwoli Ci codziennie pokonywać kilometry w każdym terenie. Wysoka cholewka również odpowiednio wspiera kostkę, dając większy komfort przez cały czas.

Jak wybrać buty Asolo do górskich wędrówek?

Twoje wymarzone buty trekkingowe Asolo muszą być zsynchronizowane z tym, jak i gdzie wędrujesz. Zanim jednak je zawiążesz — a mają wiązanie od samych palców — musisz również upewnić się, że są idealnie dopasowane. Upewnij się, że nosisz odpowiednie obuwie trekkingowe — modele o średniej i ciężkiej wadze będą wymagały przynajmniej krótkiego okresu dotarcia — noś je w domu przez kilka godzin lub nawet kilka dni, aby sprawdzić, czy naprawdę pasują. Para dobrych butów trekkingowych Asolo chroni stopy przed trudnymi warunkami na szlaku. Należą do nich zimne i mokre środowiska, a także twarde i szorstkie powierzchnie. U nas masz oszałamiający wachlarz możliwości, od ultralekkich butów na szlaki po buty górskie Asolo. Życzymy udanych zakupów!Aktywne filtry