Lista produktów według marki Marmot

Marka Marmot jest liderem, jeśli chodzi o odzież outdoorową i specjalny sprzęt do uprawiania turystyki. Historia marki sięga roku 1971, kiedy to z klubu poszukiwaczy przygód przekształcili się w producenta odzieży dla sportowców outdoorowych. Firmę założyło dwóch studentów, którzy lubili tworzyć swój własny sprzęt do wspinaczek i wycieczek górskich.

Produkty marki Marmot – kurtki i buty

Wszystkie produkty marki Marmot zostały wykonane przez profesjonalistów i pasjonatów sportów outdoorowych, wspinaczki i trekkingu. Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu, ubrań i butów, znajdziesz taki pośród produktów tej marki. Kurtki i buty Marmot to oprócz wygody i bezpieczeństwa w górach, również praktyczny styl.

Marmot kurtki — przeciwdeszczowe, puchowe, męskie i damskie

Kurtki Marmot mogą być uniwersalne i służyć do wielu różnych aktywności fizycznych. Każdy model oferuje pełny poziom ochrony, który będzie odpowiedni do Twoich celów. Do uprawiania jakiejkolwiek aktywności fizycznej niezbędne jest odpowiednie ubranie, w którym będziesz się czuć komfortowo. Zły wybór może zagrozić powodzeniu wyprawy.
Idealna odzież na trekking zależy od klimatu, rodzaju terenu i trudności trasy. Wybierając spośród kurtek Marmot znajdziesz z pewnością idealny model dla siebie.

Marmot kurtki — różna rozmiarówka — damskie i męskie

Niezwykle wytrzymałe i trwałe kurtki Marmot — są wodoodporne i chronią przed wiatrem. Idealnie nadają się do podróży lub codziennego użytku w zimnych, lub deszczowych miejscach oraz do uprawiania sportów w ekstremalnych warunkach, takich jak alpinizm czy wspinaczka. Jeśli chcesz zdefiniować swoją idealną kurtkę Marmot, należy przeanalizować cechy, takie jak wytrzymałość, jakość, dopasowanie i plastyczność, a później wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model i dopasujesz do niego swoją rozmiarówkę.

Odzież Marmot — spodnie i kurtki narciarskie, w góry

Kurtka Marmot może być niezbędnym elementem dla osób aktywnych fizycznie lub zmagających się z ekstremalnymi zmianami pogody, takimi jak wiatr, deszcz i ekstremalna wilgotność. Nowoczesne wersje, oprócz tego, że są funkcjonalne, są również stylowe w zróżnicowanej kolorystyce. Jeśli chcesz, aby kurtka Marmot była Twoją własnością, przejrzyj nasze modele. Jednak nie tylko kurtki są ważne na górskich szlakach, spójrz też na spodnie w góry. Spodnie z zamkiem błyskawicznym, które można przerobić na szorty — jeden z najlepiej sprzedających się produktów marki Marmot. Pogoda w górach bardzo się zmienia, więc dobrze jest przygotować się na upał i zimno.

Marmot buty — turystyka górska

Do pokonania stromych stoków konieczne będzie nie tylko profesjonalne przygotowanie, ale także zdobycie jednego z najważniejszych fundamentów turystyki górskiej, czyli butów. Buty górskie Marmot wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością i twardą wodoodporną podeszwą, która chroni stopy przed wszelkiego rodzaju urazami na skałach.

Wodoodporne buty Marmot — wyprawy górskie, trekkingowe, alpinistyczne

Buty górskie, czy to na wyprawy trekkingowe, czy wspinaczkowe są bardzo ważne, ale opinie na temat tego, które byłyby najbardziej odpowiednie w każdej sytuacji, są bardzo różne — zależą od osobistych preferencji. Zwróć uwagę na materiał butów — skóry i tkaniny, a także podeszwy. Wszystkie buty Marmot charakteryzują się niezawodnością i bezpieczeństwem we wspinaczce. W zależności od przeznaczenia buty wspinaczkowe dzielą się na buty górskie i trekkingowe. Nie wdając się w pytania o preferencje, generalną zasadą, aby nie mieć problemów z butami, jest to, że jeśli coś Ci w nich przeszkadza, powinieneś wypróbować inny model lub typ. Wybieraj spośród różnych modeli butów marki Marmot!

Marmot — kurtka i buty na wyprawę turystyczną

Wybierając się na wycieczkę turystyczną, musisz wcześniej martwić się o dostępność wygodnych butów. Tak więc, ponieważ podczas wspinaczek trzeba będzie dużo chodzić i wspinać się w trudnych miejscach, buty powinny nie tylko wytrzymać duże obciążenia, ale także nie ocierać stóp, utrzymywać suchość i ciepło. Nowoczesne modele butów górskich Marmot reprezentowane są przez szeroką gamę produktów. Wybieraj produkty firmy Marmot — jakość, dobra cena, a co najważniejsze — produkty tworzone z pasją przez profesjonalistów.

Aktywne filtry