Lista produktów według marki Julbo

Znakomity francuski producent okularów przeciwsłonecznych, gogli i kasków narciarskich. Julbo to ponadczasowy górski styl połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Julbo jest liderem w branży sportowych okularów przeciwsłonecznych. Firma została założona w 1988 roku. Od samego początku marka zaskakiwała świat innowacyjnymi pomysłami, projektami oraz wysokiej jakości materiałami, z których produkuje okulary i soczewki. Julbo to renomowany francuski projektant okularów, który w swoich produktach łączy technologię i innowacyjne pomysły. Marka nieustannie stara się odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości okulary w sektorze sportowym. Głównymi obszarami działalności firmy są produkty przeciwmgielne, antyrefleksyjne i hydrofobowe. Soczewki Julbo o wysokiej wydajności są szeroko stosowane w sportach zimowych i rekreacji. Sprawdź modele takie jak: okulary Julbo vermont classic, okulary Julbo shield, okulary Julbo spectron 4, okulary Julbo rush, okulary Julbo montebianco, okulary Julbo fury, okulary Julbo sherpa.

Okulary Julbo mają najlepsze opinie

Okulary Julbo są uważane za najlepsze na świecie, zwłaszcza jeśli chodzi o sporty na świeżym powietrzu. Są to produkty zróżnicowane o specjalnych właściwościach, co sprawia, że ​​są polecane do stosowania w ekstremalnych warunkach, np. w środowisku wysokogórskim. Kiedy sportowiec jest gotów stawić czoła bardziej ambitnym celom, wymagany jest wysoki poziom zaufania do swojego sprzętu. Jakość, ochrona i komfort to podstawowe aspekty sprzętu wysokogórskiego.

Im wyżej się wspinasz, tym mniej światła słonecznego masz w atmosferze. Wtedy istnieje większa ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe. Dlatego profesjonalne przeciwsłoneczne okulary sportowe są tak ważne.

Soczewki i okulary Julbo

Wszystkie soczewki Julbo są certyfikowane i gwarantują dobrą ochronę Twoich oczu. Jednak ich jakość i ochrona obejmują również czynniki inne niż soczewka okularowa. Julbo poważnie traktuje kwestie bezpieczeństwa w swoich produktach. Kilka modeli posiada odpinane osłony boczne, co zapewnia większą wszechstronność w ich użytkowaniu. Inne modele mają formowalne pręty, które idealnie dopasowują się do każdego kształtu głowy. Okulary Julbo wyróżnia jeszcze:

  • gumowe pręty, które nie przyklejają się do włosów,

  • gumowane mostki na nosie,

  • zakrzywione pręty,

  • zabezpieczenia zapobiegające wnikaniu wody,

  • pływające gogle.

Wszystkie te szczegóły sprawiają, że Julbo jest marką referencyjną na rynku outdoorowym, nie tylko ze względu na jakość soczewek, ale także ze względu na te specyficzne aspekty w każdym modelu, które sprawiają, że osoba, która wybiera okulary Julbo, czuje się bezpiecznie i ma bardzo dobre wsparcie podczas każdej aktywności.

Aktywne filtry