Lista produktów według marki Berghaus

Brytyjska firma produkująca odzież i sprzęt dla fanów aktywności na świeżym powietrzu. 

O marce Berghaus

Firma Berghaus została założona w 1966 roku przez Gordona Davisona i Petera Lockeya. Jej siedziba znajduje się w Sunderland w Wielkiej Brytanii. Berghaus to przewodnia marka oferująca doskonałą gamę odzieży, kurtek i sprzętu outdoorowego. Zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu, wyposażając się w najlepszą odzież, kurtki i akcesoria outdoorowe, jakie oferujemy w naszych sklepach. Zaspokajamy indywidualne potrzeby stylizacyjne, oferując szeroki wybór kolorów i wzorów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wodoodporne i ocieplane kurtki Berghaus są znane na całym świecie.

Kurtki Berghaus

Kurtka Berghaus to niezwykle wszechstronne i super ogrzewające kurtki. Polar Polartec Thermal Pro zapewnia całe ciepło tradycyjnego polaru, a jego miękka w dotyku tkanina jest niezwykle trwała, dzięki czemu jest znacznie wytrzymalsza. Jest to izolacja zapewniająca ciepło z ulepszoną polaryzacją termiczną. Pro polar, który jest w stanie zatrzymać ciepło, zachowując jednocześnie wysoką oddychalność. Co więcej, dla zwiększenia wszechstronności, interaktywny zamek błyskawiczny oznacza, że ​​można wpinać w kurtkę Berghaus dodatkowe warstwy polarów, dostosowując kurtkę do pogody. Polary możesz wpinać do każdej wodoodpornej osłony w linii Inter. Zamek błyskawiczny został zaprojektowany również pod względem ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

Kurtka Berghaus to komfort przez cały dzień. Komfort dzięki miękkiemu odczuciu polaryzacji Thermal Pro. Dodatkowo zapewnij swoim dłoniom zastrzyk ciepła dzięki dwóm zapinanym na zamek kieszeniom ogrzewającym dłonie. Znajdź swoje idealne dopasowanie kurtki w tali dzięki regulowanemu sznurkowi.

Wodoodporne i ocieplane kurtki Berghaus

Wykonane z dwuwarstwowej powłoki GORE-TEX® Performance Shell zapewniają oddychającą i wodoodporną ochronę oraz z materiału ripstop zapewniającego dodatkową trwałość i odporność na rozdarcie. Kurtka Berghaus zapewnia wszystkie parametry potrzebne na wzgórzu. Składany daszek zapewnia pełną ochronę przed deszczem, a dwie dolne kieszenie do ogrzewania dłoni dają dodatkowy komfort i miejsce na przechowywanie.

Kurtki firmy Berghaus

Firma Berghaus oferuje idealne połączenie ochrony i oddychalność. Ich odzież i kurtki to wysoce techniczne ubrania — kurtka stworzona do przygód w wysokich górach. Łączy wytrzymałą tkaninę Hydroshell Elite Pro (klatka piersiowa, ramiona, plecy, biodra) z super lekką, a jednocześnie wodoodporną tkaniną Hydroshell Air (pod pachami), aby zapewnić suchość zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zabierz tę kurtkę na cały dzień w góry, a zobaczysz, że już nigdy nie zrezygnujesz z kurtek firmy Berghaus.

Aktywne filtry