Okulary JULBO BREEZE ZEBRA LIGHT mat/corail

549,00 zł
Brutto , Czas dostawy 0 - 4 dni
Ilość

Zaprojektowane by perfekcyjnie pasować do układu kobiecej warzy, okulary Breeze oferują niezrównany komfort i jakość widzenia fankom outdooru.

Dzięki doskonałemu zasięgowi, fantastycznemu polu widzenia i doskonałej wentylacji zapewniają niezrównany komfort podczas długich wypadów. Poziom wygody został dodatkowo zwiększony dzięki regulowanym zausznikom, które oferują niesamowitą przyczepność podczas aktywności. Wyposażone w soczewki fotochromowe REACTIV zapewniają optymalne widzenie, niezależnie od natężenia światła. Innymi słowy, okulary przeciwsłoneczne, które nie pójdą na kompromis, jeśli chodzi o technologię, ale również styl.

ZEBRA LIGHT - soczewki fotochromowe, które przyciemniają lub rozjaśniają się by przystosować się do zmieniających się warunków. Zebra posiada współczynnik przepuszczalności światła od 17% do 75% (kat. 1 do 3) w zależności od tego jak intensywne światło pada na soczewkę. Soczewki te zostały również wyposażone w wewnętrzną powłokę zapobiegającą parowaniu oraz zewnętrzną uodparniającą na tłuste zabrudzenia i wodę.

  • Regulowane zauszniki: Końcówki zauszników mogą być dogięte w każdym kierunku co pozwala dostosować je do każdej sytuacji i kształtu twarzy.
  • Regulowany nosek : Specjalne noski są regulowane w każdym kierunku, dzięki czemu okulary pasują do każdego rodzaju nosa i zapewniają niezrównane trzymanie w każdych warunkach.
  • PEłna wentylacja: Wysoce wentylowana konstrukcja okularów przeciwsłonecznych umożliwia pełny obieg powietrza, aby zapobiec zaparowywaniu.
  • Grip Tech : Ekskluzywny miękki i wygodny materiał na skroniach, który nie przykleja się do włosów, zapewniając doskonały chwyt i wygodę
  • Panoramiczny widok: Szeroka powierzchnia soczewki dla maksymalnego pola widzenia.

WAGA: 34 g

3660576288645
Specyficzne odniesienia
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Okulary JULBO BREEZE ZEBRA...

549,00 zł