Czołówka PETZL Tikkina czerwony

125,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 125,00 zł.
Czas dostawy 1 - 2 dni

Lekka i ekonomiczna czołówka firmy PETZL.

Ilość

Latarka czołowa PETZL Tikkina 300 lumenów to zaawansowany sprzęt oświetleniowy, zaprojektowany z myślą o różnorodnych aktywnościach w warunkach niskiego oświetlenia. Kombinacja mocy, lekkości oraz opcji zasilania czyni ją wyjątkowo praktycznym narzędziem. Oto jej główne cechy:

  • Mocne i jasne oświetlenie: Latarka Tikkina oferuje imponującą jasność 300 lumenów, co zapewnia intensywne i szerokie oświetlenie na znaczną odległość. Ta moc pozwala na komfortowe poruszanie się w ciemnościach oraz wykonywanie różnorodnych zadań.

  • Wielofunkcyjność zasilania: Jednym z głównych atutów tej latarki jest elastyczność w wyborze źródła zasilania. Możesz korzystać z tradycyjnych baterii AAA, co jest wygodne, gdy potrzebujesz dostępu do zasilania w różnych miejscach. Alternatywnie, istnieje możliwość zasilania akumulatorem PETZL Core, który jest bardziej ekologiczny i ekonomiczny na dłuższą metę.

  • Lekka konstrukcja: Z wagą wynoszącą tylko 92 gramów, latarka Tikkina jest wyjątkowo lekka i nie obciąża głowy. To szczególnie ważne podczas długotrwałych aktywności, takich jak wędrówki czy bieganie.

  • Regulacja kąta oświetlenia: Dzięki regulacji kąta oświetlenia, latarka pozwala dostosować źródło światła do aktualnych potrzeb. Możesz skierować światło dokładnie tam, gdzie jest potrzebne, co ułatwia oświetlenie drogi czy miejsca pracy.

  • Prosta obsługa: Obsługa latarki jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Łatwo dostępne przyciski pozwalają na szybkie przełączanie między trybami jasności oraz włączanie/wyłączanie urządzenia.

  • Trwała konstrukcja: PETZL to znana marka sprzętu outdoorowego, znana z trwałości i jakości swoich produktów. Latarka Tikkina została solidnie wykonana, aby wytrzymać trudne warunki terenowe i atmosferyczne.

  • Wielofunkcyjność: Dzięki swoim cechom i opcjom zasilania, latarka jest uniwersalnym narzędziem, które nadaje się do wielu aktywności. Możesz jej używać podczas wędrówek, biegania, kempingu, czytania czy napraw domowych.

  • Opcja akumulatora Core: Jeśli decydujesz się na zasilanie akumulatorem PETZL Core, możesz cieszyć się dłuższym czasem pracy i korzystać z korzyści związanych z ekologicznym podejściem do zasilania.

Podsumowując, latarka czołowa PETZL Tikkina o mocy 300 lumenów to wszechstronny i niezawodny przyrząd oświetleniowy, który dostarcza mocnego i dostosowywalnego światła w różnych sytuacjach. Lekka konstrukcja, opcje zasilania oraz prostota obsługi czynią ją doskonałym towarzyszem podczas wszelkich aktywności wymagających dodatkowego oświetlenia.

SPECYFIKACJA

JASNOŚĆ: 300 lumenów

WAGA: 92 g

ZASILANIE: Załączone 3 baterie AAA , akumulator CORE o pojemności 1250 mAh (nie załączony)

KATEGORIA IP: IPX4 (bryzgoszczelna)

CERTYFIKACJA: CE

3342540839090
Specyficzne odniesienia
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Czołówka PETZL Tikkina...

125,00 zł