• -25%
  • 25%

Namiot SEA TO SUMMIT Ikos TR2 - Two Person Tent

2 699,90 zł
2 024,93 zł 25%
Brutto
Cena katalogowa: 2 499,99 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1 999,99 zł.

Czas dostawy 1 - 2 dni

Przestronny i wszechstronny namiot do wędrówek z plecakiem i eskapad samochodem, zbudowany w oparciu o ten sam wielokrotnie nagradzany projekt, co namioty kalenicowe Sea To Summit Telos Tension.

Ilość

Opierając się na postępach konstrukcyjnych poczynionych w naszych wielokrotnie nagradzanych ultralekkich namiotach Telos Tension Ridge, Sea to Summit przedstawia namiot Ikos TR 2, który oferuje te same świetne warunki akomodacyjne i wszechstronne opcje konfiguracji. Ikos charakteryzuje się typową dla Sea to Summit jakością materiału i dbałością o szczegóły. Cztery wewnętrzne kieszenie i dwa schowki na sprzęt zapewniają mnóstwo miejsca do przechowywania, a aluminiowe klipsy łączące tropik z podłogą ułatwiają rozstawianie. Zestaw masztów DAC MX opotrzymuje tropik wykonany z poliestru ripstop 68D. Prostokątna podłoga (wystarczająco duża, aby pomieścić dwie regularne prostokątne maty do spania) to poliester 68D o wodoodporności 4000 mm; dostępny jest podkład, który rozciąga się na narożniki namiotu. Rozłóż się w tym niesamowicie przestronnym domu z dala od domu.

  • Wyjątkowy system Tension Ridge maksymalizuje przestrzeń mieszkalną w stosunku do powierzchni zajmowanej przez namiot, oferując dużo więcej miejsca wokół głowy i ramion.
  • Tension Ridge pozwalił umieścić szeroki otwór wentylacyjny w najwyższym punkcie namiotu, pomagając zminimalizować gromadzenie się kondensatu. W przeciwieństwie do większości konstrukcji z otworami wentylacyjnymi, Apex Vent nie wymaga panelu z siateczki, aby utrzymać naprężenie tropiku – umożliwiając do 70% lepszy przepływ powietrza.
  • Kontroluj przepływ powietrza, aby zarządzać wilgocią i kondensacją w wilgotnych warunkach, otwierając lub zamykając otwory wentylacyjne Baseline. Skieruj jeden z otworów Baseline Vents na wiatr, aby uzyskać najskuteczniejszy przepływ powietrza.
  • Wiele opcji konfiguracji oznacza, że ​ namioty SEA TO SUMMIT dostosują się do pogody lub Twojej aktywności. Ciesz się tylko trybem samego tropiku, trybem tylko moskitiery, trybem częściowego osłonięcie lub klasycznym rozstawieniem.
  • Wyjątkowa stopka Quick Connect oznacza, że ​​w deszczową pogodę możesz najpierw założyć tropik i zdjąć go jako ostatni, aby Twoje wnętrze było suche.
  • Wewnętrzne panele z siatki zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym przepływie powietrza przy jednoczesnym zachowaniu ochrony przed insektami.
  • Wewnętrzna górna półka i kieszenie pozwalają na optymalną organizację naszego sprzętu i odzieży wewnątrz namiotu.
  • Dwa wejścia ułatwiają wychodzenie i wchodzenie z namiotu i poprawiają wentylację.

SPECYFIKACJA:

LICZBA WEJŚĆ: 2

POWIERZCHNIA PODŁOGI: 2,9 m2

WYMIARY PODŁOGI: 215 x 135 cm

MINIMALNA WAGA: 2154 g

WYMIARY (po spakowaniu): 17,5 x 50 cm

WAGA (z opakowaniem): 2371 g

WYSOKOŚĆ W SZCZYCIE: 105 cm

ŚREDNICE ELEMENTÓW STELAŻĄ: 8,5 i 9 mm

POWIERZCHNIA PRZEDSIONKA: 1,65 m2

MATERIA MOSKITIERA: poliestrowa siatka 20D

MATERIAŁ PODŁOGA: poliester 68D

MATERIAŁ TROPIK: Poliester Ripstop 68D

MATERIAŁ STELAŻ: duraluminium DAC MX

9327868154340
Specyficzne odniesienia
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Namiot SEA TO SUMMIT Ikos...

2 699,90 zł 2 024,93 zł