• -20%
  • 20%

Kuchenka MSR WindBurner® Personal Stove System black

999,99 zł
799,99 zł 20%
Brutto
Cena katalogowa: 999,99 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 799,99 zł.

Czas dostawy 1 - 2 dni

Wiatroodporna, modułowa kuchenka osobista dla 1-2 osób, do minimalistycznych wyjazdów i szybkich posiłków nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ilość

Łącząc wielokrotnie nagradzaną technologię Reactor® z funkcjami, których najbardziej potrzebują podróżnicy, system kuchenek WindBurner jest idealny zarówno na przygody w wymagającym terenie, jak i na weekendowe biwaki. Jego promienny palnik i zamknięta, wiatroodporna konstrukcja pozwalają kuchence szybko zagotować wodę i działać w warunkach pogodowych, w których konwencjonalne palniki wysiadają. Zintegrowane naczynie z wbudowanym wymiennikiem  skutecznie przenosi ciepło do garnka, dzięki czemu możesz cieszyć się szybkim posiłkiem lub gorącym napojem po wędrówce. System „wszystko w jednym” pozwala zmieścić zawartość zestawu w garnku, co ułatwia pakowanie i montaż, i dzięki czemu masz więcej czasu na cieszenie się przygodą.

Wyjątkowo wydajny: wiatroodporny palnik promiennikowy i regulator ciśnienia utrzymują wydajność palnika w wietrznych i zimnych warunkach; krótsze czasy gotowania i większa oszczędność paliwa niż konwencjonalne piece.

Kompaktowy: system doskonale układa się w garnku o pojemności 1,0 l, a dodatkowa pełnowymiarowa miska zatrzaskuje się od spodu.

Kompatybilny: Pasuje do garnka Personal Pot 1.0, opcjonalnego garnka Duo 1.8 i innych kompatybilnych naczyń kuchennych WindBurner. Nie do użytku z garnkami WindBurner Stock Pot i Sauce Pot.

Bezpieczny: 1,0-litrowy garnek blokuje się na kuchence i kanistrze tworząc stabilną całość, osłona garnka i wygodny uchyt zapobiegają przypadkowemu oparzeniu, a zatrzaskowa pokrywka redukuje ryzyko oblania się wrzątkiem

  • Palnik promiennikowy z kontrolą gotowania na wolnym ogniu
  • Regulator ciśnienia zapewniający stałą wydajność
  • Garnek z anodowanego na twardo aluminium o pojemności 1,0 l ze zintegrowanym wymiennikiem ciepła i izolowanym wygodnym uchwytem
  • Pokrywka do picia/odcedzania bez BPA
  • Zintegrowana miska 0,5 l
  • Miejsce na opcjonalny kanister paliwa MSR® IsoPro™ o pojemności 100 g (sprzedawany oddzielnie)

SPECYFIKACJA:

Pojemność garnka: 1 litr

Czas do zagotowania 1litra wody: 4,5 min

Czas pracy na kartuszu 227 g (IsoPro): ok 95 min

Ilość wody możliwej do zagotowania na jednym kartuszu 227g (IsoPro): 18 litrów

Waga: 0.43 kg

Waga (cały zestaw): 0.47 kg

Wymiary: śr. 11.5 cm x wys. 18 cm

Wyprodukowano w USA

040818064641
Specyficzne odniesienia
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Kuchenka MSR WindBurner®...

999,99 zł 799,99 zł