Repelent na insekty Care Plus® DEET 40%

71,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 56,99 zł.
Czas dostawy 1 - 2 dni

Repelent na insekty o stężeniu DEET na poziomie 40%.

Pojemność
Ilość

Stężenie 40 % DEET zalecane jest dla dzieci od 13 lat i dorosłych. Oferuje ochronę do 8 godzin przed komarami i do 4 godzin  przed kleszczami.

  • Atomizer o pojemności 60 ml wystarcza na 6 do 8 dni codziennego stosowania zgodnie z instrukcją.
  • Atomizer o pojemności 100 ml wystarcza na 2 do 3 tygodni codziennego stosowania zgodnie z instrukcją.

DEET by Care Plus® to najsilniejszy środek odstraszający owady przeznaczony do rozpylania na skórę. Substancja czynna jest skuteczna przeciwko różnym owadom przenoszącym choroby, takim jak komary i kleszcze. DEET zapewnia do 10 godzin ochrony przed ich użądleniami i ukąszeniami. Stosowanie DEET jest zalecane w regionach, w których istnieje ryzyko zarażenia się malarią, dengą, ziki, chikungunya, żółtą febrą i wirusem Zachodniego Nilu. DEET można stosować w każdym miejscu na świecie, zarówno daleko, jak i bliżej domu.

Aktywny składnik DEET skutecznie zwalcza owady żądlące i kleszcze. DEET jest najbardziej skuteczny przeciwko (tropikalnym) komarom i kleszczom. Podany procent jego stężenia określa czas działania.

Co to jest DEET?

DEET to skrócona nazwa związku chemicznego N,N-dietylo-m-toluamidu. Nazwa N,N,-dietylo-m-toluamid została niedawno zastąpiona nazwą N,N-dietylo-3-metylobenzamid, ale można znaleźć obie nazwy. DEET by Care Plus® jest dostępny w stężeniu 50% jako balsam i spray, w 40% jako spray i 30% spray i żel.

Care Plus® zaleca stężenia od 30% do 50% DEET. Repelenty o stężeniu DEET poniżej 30% nie są wystarczająco skuteczne, a stężenie powyżej 50% nie zwiększa ich skuteczności. Aby zapewnić odpowiednią ochronę, ważne jest dokładne nałożenie DEET by Care Plus® na całą odsłoniętą skórę.

Uznany za „Najlepszy w teście” przez Stowarzyszenie Konsumentów

Care Plus® DEET Spray został uznany za „Najlepszy w teście” przez Holenderskie Stowarzyszenie Konsumentów w 1997 r. i Belgijskie Stowarzyszenie Konsumentów (Test-Aankoop) w Belgii w 2001 r. Balsam Care Plus® DEET został oceniony jako „DOBRY” przez niemiecki test konsumencki Stiftung w 2004 r. żel Care Plus® DEET został uznany za „Najlepszy w teście” w 2005 r. przez Holenderskie Stowarzyszenie Konsumentów.

8714024329901
Specyficzne odniesienia
ean13
8714024329901
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Repelent na insekty Care...

71,99 zł