• -20%
  • 20%

Raki CAMP Alpinist Tech automatyczne

969,90 zł
775,92 zł 20%
Brutto
Cena katalogowa: 969,90 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 775,92 zł.

Czas dostawy 1 - 2 dni
Ilość

Ewolucja modelu Alpinist Pro, Alpinist Tech oferuje agresywną funkcjonalność monopoint'a z precyzyjnie umieszczonym drugim zębem dla dodatkowego wsparcia i stabilności. 

Zaprojektowane do wspinaczki technicznej na najwyższym poziomie, Alpinist Tech to również  najlżejsze techniczne raki w kolekcji CAMP, co czyni z nich doskonały wybór do wspinaczki alpejskiej na najwyższym poziomie, gdzie drugi punkt zapewnia dodatkową stabilność na twardym śniegu i w mikście. Pionowe zęby mają również specjalne punkty pomocnicze, które pomagają osiągnąć dodatkową stabilność w terenie mikstowym, firnie i zmarzniętym śniegu. Konstrukcja łączenie obu platform zapewnia znakomitą boczną sztywność oraz oferuje łatwą i precyzyjną regulację długości. Wykonane w całości ze stali stali chromowej, aby zagwarantować najlepszą absorpcję energii wszędzie tam, gdzie raki mogą być obciążone. Wyeliminowanie zbędnych punktów łączących zmniejsza w znacznym stopniu elastyczność, która może sprawić, że raki wydają się mniej pewne w technicznym terenie. Raki fabrycznie są w wersji automatycznej, ale dzięki sprzedawanemu oddzielnie koszykowi można je przerobić na pół-automaty. Tak przednią jak i tylną poprzeczkę mocującą można ustawić w różnych pozycjach tak by jak najlepiej dopasować raki do buta. Asymetryczny kształt sprawia, że raki te świetnie pasują do nowoczesnych butów alpejskich. Tylne zapięcie można regulować tak by osiągnąć optymalny docisk do pięty. Podkładki anty-śnieżne nie są zamontowane fabrycznie, ale załączono je do zestawu.

  • Agresywna funkcjonalność mono pointa z drugim zębem lekko schowanym, który zapewnia dodatkową stabilność w śniegu
  • Najlżejsze techniczne raki w kolekcji CAMP
  • Łącznik zintegrowany z tylną platformą zapewnia świetną boczną sztywność oraz pozwala na precyzyjną regulację długości
  • Regulowane poprzeczki mocujące i docisk pięty
  • Podkładki przeciw śnieżne załączone
  • Regulowany, składany pokrowiec z trokami mocującymi w zestawie

WAGA:  810 g (689 g bez podkładek) 

ZAKRES REGULACJI: 36-48

8005436119267
Specyficzne odniesienia
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Raki CAMP Alpinist Tech...

969,90 zł 775,92 zł