• -33%
  • 33%

Buty SCARPA Ribelle Tech 2.0 HD

2 154,99 zł
1 443,84 zł 33%
Brutto
Cena katalogowa: 2 154,99 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1 443,84 zł.

Czas dostawy 1 - 2 dni

Ultra lekki but do szybkiego i technicznego alpinizmu. Wyznacza Nowy standard lekkości, dopasowania, izolacji termicznej i komfortu.

Rozmiar
Ilość

Ultra lekki but do szybkiego i technicznego alpinizmu. Wyznacza Nowy standard lekkości, dopasowania, izolacji termicznej i komfortu. Przedefiniowanie zasad i podejścia do szybkiego poruszania się w górach.

CHOLEWKA - Zintegrowany elastyczny stuptut zaprojektowany i wykonany w jednym kawałku w bezszwowej technologii KNIT o różnej grubości i różnym stopniu elastyczności dla optymalnego dopasowania. Wzmocniony w krytycznym obszarze ścierania. Dzianinowa górna część cholewki jest wzmocniona tworzywem Microtech. Całość doskonałe otula stopę niczym skarpeta. Gwarantuje to zwinności, komfort i pełne wsparcia kostki podczas aktywności. Dookoła buta poprowadzony został ochronny otok, który zabezpiecza go przed uszkodzeniami wynikającymi z działalności w technicznym, skalistym terenie.

WIĄZANIE - FAST LOCK LITE PLUS: System szybkiego wiązania podzielony na dwa obszary: formowane plastikowe pętle i pośrednia blokada sznurowadła, umożliwiająca stopniowe podparcie stopy i dopasowanie jej do kształtu.

WYŚCIÓŁKA: Termiczna wyściółka izolacyjna jest podzielona na 2 części: tylną część z przędzy Primaloft® Silver i przednią część z Primaloft® Gold Insulation 200g / m2. Całość zapewnia komfort termiczny w najbardziej zróżnicowanych warunkach.

MEMBRANA: HDry -technologia w której membrana jest bezpośrednio zlaminowana ze skorupą zewnętrzną buta. Taki zabieg eliminuje wszelkie szczeliny na szwach i zagięciach oraz zmniejsza ryzyko mechanicznego uszkodzenia membrany. Dodatkowo HDry pozwala zachować lepszy komfort termiczny  dzięki temu, że membrana jest dalej od naszej stopy. Całość pozwala zachować perfekcyjny balans termiki, oddychalności oraz ochrony przed zimnem i wilgocią.

WKŁADKA USZTYWNIAJĄCA - Wkładka Pro Fibre Roll: polipropylen + anatomiczne formowane, strukturalne włókno szklane o zróżnicowanej grubości i odporności na skręcanie. Maksymalna wydajność, stabilność i komfort.

PODESZWA: Precision Tech Roll, zaprojektowana przez firmę SCARPA®  i stworzona w kolaboracji z firmą Vibram®. Efektem jest lekka, znakomicie amortyzująca i stabilna podeszwa. Kompatybilna z rakami pół-automatycznymi.

BIEŻNIK: Mieszanka gumy VIBARM gwarantuje przyczepność i pełną kontrolę.

WAGA: 640g (1 but, rozmiar 42)

8057963071075

Arkusz danych

Kolekcja
Jesień-Zima
Specyficzne odniesienia
ean13
8057963071075
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Buty SCARPA Ribelle Tech...

2 154,99 zł 1 443,84 zł