• -20%
  • 20%

Namiot MSR FreeLite™ 3 green

3 699,99 zł
2 959,99 zł 20%
Brutto
Cena katalogowa: 3 699,99 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2 959,99 zł.

Czas dostawy 1 - 2 dni

Ultralekki, komfortowy namiot 3-sezonowy o samonośnej konstrukcji. Idealny  dla 2 osób z dużymi plecakami lub 3 na krótszym trekkingu.

Ilość

Grupy podróżujące z plecakiem, które chcą, aby wspólny bagaż był lekki, pokochają 3-osobową wersją namiotu Freelite, ultralekkie i przestronne schronienie na 3 sezony, które prawie znika między trzema plecakami.

Wnętrze: Nawet przy wysokości nad głową wynoszącej 1,09 metra, o 10,2 cm większej niż w poprzedniej wersji, i prawdziwej prostokątnej podłodze (brak zwężenia w strefie nóg, jak większość innych namiotów), FreeLite 3 waży teraz 255 gramów mniej niż. Korpus namiotu z mikrosiatki zapewnia doskonałą wentylację i ma wodoodporną podłogę przypominającą wannę, która chroni przed zalaniem. Dwoje niezakrzywionych drzwi zapobiega konieczności czołgania się nad partnerem w środku nocy, a nowe zamki błyskawiczne są trwalsze i łatwe w obsłudze jedną ręką. Nowe, przyjazne technologicznie kieszenie mają w rogach porty na słuchawki i kable ładujące. Kieszenie na poddaszu są idealne na latarki czołowe, okulary przeciwsłoneczne i przedmioty, które chcemy mieć pod ręką.

Na zewnątrz: częściowo wolnostojąca konstrukcja FreeLite jest łatwa i szybka w rozkładaniu. Super mocne słupki namiotowe DAC NFL, wodoodporna powłoka DuraShield™ i klejone szwy utrzymują wodę i wiatr tam, gdzie ich miejsce — na zewnątrz. Przekrój tropiku oszczędza wagę i ma duże przedsionki do przechowywania sprzętu, którego nie chcesz w środku. Łatwe w obsłudze drzwi przedsionka są wyposażone w rynny przeciwdeszczowe StayDry™, które zapobiegają kapaniu wody na Ciebie i Twój sprzęt.

Podsumowanie: FreeLite 3 zapewni Twojemu trio komfort, którego potrzebujesz po długim dniu na szlaku przy wadze, której nawet nie zauważysz.

  • Lekki: minimalna waga to 1.07 kg
  • Prawdziwie prostokątny i praktyczny: dwa duże boczne przedsionki do przechowywania sprzętu; wewnętrzne kieszenie i górne schowki na sprzęt.
  • Wodoodporność: Powłoka przeciwdeszczowa i podłoga z powłoką DuraShield™ oraz klejone szwy utrzymują wodę i wiatr na zewnątrz tam, gdzie ich miejsce.
  • DAC NFL Poles: Super mocny, lekki aluminiowy stelaż
  • Kieszenie przyjazne dla technologii: porty kablowe we wszystkich kieszeniach ułatwiające zarządzanie przewodami.
  • Łatwa konfiguracja i pakowanie.
  • Maksymalny przepływ powietrza: korpus namiotu Micromesh minimalizuje kondensację i chroni przed robakami.
  • Trwałe detale: wzmocnione łaty, szwy w punktach odciągowych i blokujące anodowane przelotki pętli dla dodatkowej wytrzymałości.
  • Obejmuje: korpus namiotu, tropik, stelaż, szpilki, linki odciągowe, worek do spakowania, instrukcje dotyczące rozstawiania.

SPECYFIKACJA:

WAGA MINIMALNA: 1.07 kg

WAGA: 1.23 kg

POWIERZCHNIA PODŁOGI: 3.57 m2

WYMIARY SYPIALNI: sz. 168 x  dł. 213 x wys. 109 cm

WYMIARY PO SPAKOWANIU: 48 x 13 cm

STELAŻ: Duraluminium DAC NFL 8.7mm

MATERIAŁ SIATKA: 10D poliester micro-mesh

MATERIAŁ TROPIK: 15D ripstop nylon 1200mm Durashield™ poliuretan + silikon

MATERIAŁ PODŁOGA: 15D ripstop nylon 1200mm Durashield™ poliuretan + DWR

040818115169
Specyficzne odniesienia
Nowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Namiot MSR FreeLite™ 3 green

3 699,99 zł 2 959,99 zł